Kaliteli Kurumsal Sistemleri Sunar...

Çamlık Mah. Şahinbey Cad.
Gürsoy İş Merkezi No:33-35
Çekmeköy / İST. İstanbul / TÜRKİYE

0216 641 85 52
info@kuzeyypi.com

Saatler: 9.00 - 19.00
0216 641 85 52

image

BOYA

Ev, Ofis, Bina, Daire, Mağaza, İşyeri, Büro, Yangın Sonrası, İnşaat Sonrası Boya Badana Hizmeti Sunmaktayız.

 

Boya badana bilindiği üzre oldukça meşakkatli ve uğraş isteyen titizlikle yapılması gereken yenileme işlemidir.Sizin için değerli olan binalarınız bizim içinde oldukça değerlidir. 28 yılı aşkın iş tecrübesiyle gerek sektörün yenilikçi, değişken, modern tasarımına ayak uydurarak kullanmış olduğumuz ekipman ve malzemelerimizi günümüz teknolojisine uygun yenileyerek; ekip arkadaşlarımızı da zamana ve sektöre uygun oryantasyon eğitimi ve etütleri verilmektedir. Deneyimli kadromuzla zamanında ve isteğinize uygun, hızlı iş teslimatı garantisi ile işleriniz yapılmaktadır.

 

Bilinçsiz Kişilerce Yapılan Boya Badana İleriki Zamanlara Bir Çok Problemde Beraberinde Getirir. Örneğin Evinizde Çatlama ve Kabarmalar Var İse Bu Çatlamaların Kabarmaların Sebebini İyice Analiz Ederek Bir Daha Böyle Bir Problemle Karşılaşmamanız İçin Gerekli Bilgi Donanıma Sahip Ustalarımız Garantili Olarak Hizmet Vermektedir.

 

Dolu veya boş ev olsun tüm boya badana işlerinizde profesyonel ekibimiz isteğe göre saten, su bazlı plastik silikonlu, yağlı boya uygulamalarında siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Temiz tiz çalışma prensibi ile evinizi boya uygulaması yaparken kesinlikle eşyalarınız toz kir içinde kalmaz.If you have any querry for related investment ... We are available

Contact us